Біатлон. Українки останню гонку п’ятого етапу Кубка світу завершили за межами топ-20

У німецькому Оберхофі завершилася остання гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Представниці України не змогли фінішувати в переслідуванні в кращій двадцятці.

Детальніше – в матеріалі РБК-Україна.

Валентина Семеренко мала високий 13-й стартовий номер з 47 секундами відставання від лідера. І до третього вогневого рубежу боролася за топ-10. Однак на третій стрільбі вона допустила три промахи, додавши до цього ще одне штрафне коло на останньому рубежі, і в підсумку фінішувала лише 33-й.

Кращою ж серед українок стала Дарина Блашко, яка відстрілялася на нуль і піднялася з 31-го на 22-е місце. Причому українка стала лише однією з двох біатлоністок, які відстрілялися без промахів – також нулі у китаянки Манджі Менг (26-е місце).

Ще одна представниця України Юлія Джима закінчила гонку 36-ю. Вона стартувала з 21-го місця, але допустила аж шість промахів.

Перемогу здобула норвежка Марті Олсбю Ройселанд, яка і стартувала першою. Друге місце у шведки Анни Еберг, яка піднялася з дев'ятого стартового місця. Третя білоруска Дзинара Алимбекава.