Біатлон. Труш піднявся на 35 позицій в персьюті на Чемпіонаті Європи: всі результати

В німецькому Арбері проходить Чемпіонат Європи з біатлону. Чоловіки пробігли гонку переслідування.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Найкращим з українців став Віталій Труш, який попри чотири промахи піднявся з 55-го місця на 20-е. Також класну гонку провів Тарас Лесюк, він допустив п’ять промахів на стрільбі, але все одно піднявся з 56-го місця на 22-е. Також покращив свою позицію порівняно зі спринтом Андрій Доценко, який піднявся з 41-го місця на 35-е.

Чемпіоном Європи в гонці переслідування став – норвежець Сверре Дален Аспенс. Норвежець стартувавши сьомим допустив всього три промахи та виграв гонку. З четвертої позиції на другу піднявся росіянин Петро Пащенко. Бронзу здобув німець Лукас Фратцшер, який стартував та фінішував третім.

Сьогодні Чемпіонат Європи продовжиться жіночою гонкою переслідування, яка стартує о 14:30.