За підтримки мера міста в лікарню Кам’янського надійшло нове обладнання

0
402 просмотров

У вересні поточного року за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова і з ініціативи депутата міської ради Наталії Шкуренко пройшов благодійний захід «Beauty Day» в підтримку жінок із захворюванням молочної залози.

На зібрані під час заходу кошти для онкологічного відділення Кам’янської міської лікарні № 9 було придбано медичне обладнання, призначене для діагностики та лікування раку молочної залози.

А саме: насосні інфузомати SN 1800 для проведення хіміотерапії, що дозволяють встановити тривалість введення лікарського засобу та кількість крапель в хвилину, а також 100 одноразових автоматичних біопсійної систем-пістолетів для проведення трепан-біопсії молочних залоз. Біопсійні системи надають можливість проведення безболісною і безпечною діагностики для проведення подальшого гістологічного дослідження.

«Раніше нам доводилося проводити діагностику захворювання в кілька етапів, тепер одноразовий паркан дозволяє зібрати достатню кількість матеріалу для дослідження. До того ж є таке поняття, як безпечна медицина. Використовуючи разовий інструментарій — ми виключаємо людський фактор при його дезінфекції », — сказала і. про головлікаря 9-ї міської лікарні Наталія Ктитарова.

Кількість придбаних біопсійної систем-пістолетів визначили виходячи з того, що в середньому, за рік, в цій процедурі потребують близько 100 жінок.

«Я хочу сказати величезне спасибі Андрію Леонідовичу Белоусову і всім, хто відгукнувся і взяв участь в нашому благодійному заході. Сьогодні ми отримали все сертифіковане обладнання, яке прийшло з Німеччини. Сподіваюся, що подібні заходи ми будемо проводити частіше, більше людей буде йти нам назустріч і вірити, що ці гроші йдуть на добру справу », — сказала Наталія Шкуренко.

«Я щиро бажаю жінкам не хворіти і бути здоровими, але з іншого боку, у нас повинна бути можливість робити своєчасну і точну діагностику», — сказав міський голова.