Відбулося засідання Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку міста Кам’янське

29 березня у Камʼянському відбулось засідання Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року. Засідання пройшло під керівництвом першого заступника міського голови Олександра Чернишова. 

Про це повідомляє Камʼянська міська рада. 

На засіданні Комітету обговорювались питання проведення аналізу Стратегії розвитку міста на період до 2027 року, плану її реалізації у 2021 – 2023 роках, а також підготовки Плану реалізації стратегії на 2024 – 2027 років.

Виконавчим органам міської ради доручили проінформувати про стан виконання проєктів розвитку міста протягом 2021 – 2023 років, та надати пропозиції щодо проєктних ідей, які планується реалізовувати у наступні 4 роки (2024-2027 роки). До процесу підготовки проєктів будуть залучені комунальні підприємства, громадські організації, інші установи та представники бізнесу.

Крім того, щоб залучити громадськість до процесу стратегічного планування для визначення основних проблем, які існують в громаді, забезпечення прозорості та відкритості процесу стратегічного планування у Камʼянському проведуть  збір проєктних ідей від мешканців громади. 

Терміни та умови надання ідей розмістимо пізніше.