В Кам’янському обрали заступника голови Молодіжної ради

Молодіжна рада Кам’янського обрала нового заступника голови. Вибори відбувались 1 листопада в Молодіжному центрі «МИР HUB», що знаходиться у приміщенні кінотеатру імені Тараса Шевченка. На позицію заступника голови претендували три дівчини та один хлопець. Усі вони – активісти Молодіжної ради, досвідчені та беруть участь у житті ради, долучаються до багатьох міських заходів.

Кандидатури розгладала комісія на чолі з Едуардом Коряком, начальника управління молоді та спорту Кам’янської міськради та спеціалістом Юлією Носковою. Внаслідок, заступника голови обирали голосування. За результатами, перемогла Діана Сіра.

Працюючи у Молодіжній раді потрібно вдосконалювати свій характер, об’єднувати молодь, налагоджувати контакти з колегами молодіжних рад виробничих підприємств Кам’янського. Я хочу, щоб ви частіше збирались тут, разом проводили більше цікавих заходів для молоді, генерували ще більше ідей. Ми завжди вітаємо ініціативу нашої молоді і сприяємо реалізації того нового, чого раніше наше місто ще не бачило, – зазначив Едуард Коряк