В Кам’янському готують до реконструкції ще одну школу

0
514 просмотров

Ми вже розповідали, що департамент ЖКГ та будівництва Кам’янської міськради оголосив тендер на ремонт школи № 18. Втім, в міській раді готуються ще до однієї масштабної реконструкції.Мова про СЗШ № 28, що на вулиці Криворізькій, 41.

Аналогічно ,замовлення здійснюєдепартамент ЖКГ та будівництва КМР. На роботи передбачено 66,6 мільйонів. За результатами аукціону, перемогло ТОВ  «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд».

Роботи плануються серйозні — від заміни покрівлі до озеленення території. Так, школу покриють металочерепицею, яку облаштують снігоутримувачами та захистом. Саму школу утеплять, а також замінять водогін. Поза тим, в приміщеннях перестелять підлогу, відремонтують стелю, замінять вікна та двері. На території СЗШ № 28 також облаштують нові бордюри та заїзди, озеленять територію та замінять огорожу, встановлять нове освітлення.

Свіжереконструйовану школу маленькі кам’янчани отримають «під ялинку» — згідно планам департаменту ЖКГ та будівництва, роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року.