В Кам’янській школі, де обвалився фасад, проведуть експертизу та ремонт

0
454 просмотров

27 липня в Кам’янській школі № 20, що на Соцмісті, обвалився фасад та частина даху. На щастя, ніхто не постраждав — учні на канікулах, а вчителі у відпустках. Втім, інцедент викликав резонанс та тривогу серед містян.

Постраждалих не було лише за щасливою випадковістю. Де гарантії того, що наступний обвал не трапиться на голови учнів? Поліція відкрила кримінальне впровадження, а в міській раді терміново почали розбиратись у проблемі.

Як виявилось, останній раз ремонт робили у 2015 році — за керівництва мера Станіслава Сафронова. Відновлювали старий корпус школи, побудований ще у 1936 році. Саме там і трапився обвал 27 липня. В міській раді Кам’янського обіцяють, що вже в наступні 2-3 місяці в школі проведуть ремонт. Планують виконати поетапне розбирання даху, армування і зміцнення аварійних частин будівлі та подальший монтаж покрівлі з урахуванням нових елементів. На час ремонтних робіт учбовий процес планують проводити в новому корпусі, сформувавши оптимальний графік занять.

Питання знаходиться на контролі у міського голови Андрія Білоусова. Є фінансування і в будь-якому випадку проблема буде усунена. Що стосується стурбованості батьків станом другого корпусу і якістю виконаного в ньому ремонту, ми проведемо там повторну експертизу. У разі якщо новий корпус визнають аварійним, департамент з гуманітарних питань міської ради буде розглядати можливість переведення учнів в інші школи, але це вже крайній захід, – заявив заступник мера Олександр Чернишов.