В ЦНАПі Кам’янського тепер можна замінити права та зареєструвати машину

0
609 просмотров

Віднині Центр надання адміністративних послуг Заводського району Кам’янського зможе реєструвати та перереєструвати транспорт та міняти водійські права для містян. Відповідний Меморандум підписав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов з сервісним центром Міністерства внутрнішніх справ, який відповідає за надання таких послуг.

Для ЦНАПу ми закупили відповідне обладнання, згодом ці послуги будуть розширені ще на два міських центри наданння адмінпослуг, — заявив мер Кам’янського.

Варто зазначити, кам’янські ЦНАПи займають друге місце за кількістю послуг в Україні. Тут можна отримати довідку про місце реєстрації, необхідну для отримання біометричного паспорту, звернутися до уповноваженої Верховної Ради з прав людини, оформити матеріальну допомогу. Також тут займаються справами інсулінозалежних, протидією насилля в сім’ї та надають багато інших послуг. Загалом, їх налічується 378 послуг.  Нині ж, до клієнтів ЦНАПу Заводського району приєднаються й водії. При тому, нове обладнання дозволить скоротити час необхідних операцій до 20 хвилин.