В ЦНАПі Кам’янського тепер можна замінити права та зареєструвати машину

Віднині Центр надання адміністративних послуг Заводського району Кам’янського зможе реєструвати та перереєструвати транспорт та міняти водійські права для містян. Відповідний Меморандум підписав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов з сервісним центром Міністерства внутрнішніх справ, який відповідає за надання таких послуг.

Для ЦНАПу ми закупили відповідне обладнання, згодом ці послуги будуть розширені ще на два міських центри наданння адмінпослуг, – заявив мер Кам’янського.

Варто зазначити, кам’янські ЦНАПи займають друге місце за кількістю послуг в Україні. Тут можна отримати довідку про місце реєстрації, необхідну для отримання біометричного паспорту, звернутися до уповноваженої Верховної Ради з прав людини, оформити матеріальну допомогу. Також тут займаються справами інсулінозалежних, протидією насилля в сім’ї та надають багато інших послуг. Загалом, їх налічується 378 послуг.  Нині ж, до клієнтів ЦНАПу Заводського району приєднаються й водії. При тому, нове обладнання дозволить скоротити час необхідних операцій до 20 хвилин.