У Кам’янському вже найближчим часом закінчиться реконструкція дитячого садочка “Орлятко”

13 березня Кам’янське з робочим візитом відвідав начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Очільник області провів огляд деяких інфраструктурних об’єктів, які є важливими для життя та розвитку Кам’янського району. На одному з них нещодавно було встановлено генератори від Міжнародної організації з міграції, агентства цивільного захисту Німеччини та уряду Канади. Начальник ОВА надав низку доручень і завдань з питання забезпечення життєдіяльності та обороноздатності Кам’янського району.

На виконання доручення Сергія Лисака начальник РВА Олег Гапіч, заступник голови ДніпроОВА Максим Беспальчук та мер Кам’янського Андрій Білоусов оглянули розташований на лівобережжі міста дитячий садок “Орлятко”, в якому проводиться капітальний ремонт.

“Після огляду закладу та конструктивного діалогу, враховуючи обмеженість фінансування, досягли домовленості, що левову частку робіт (а саме: ремонт фасаду та даху будівлі) буде виконано обласною військовою адміністрацією. Інші ремонтні роботи закладу будуть забезпечені Кам’янською громадою”, – повідомив Олег Гапіч.