У Кам’янському розробили інформаційно-сервісний портал в сфері соцзахисту

3 вересня в Кам’янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча нарада, в ході якої фахівці управління соціального захисту населення адміністрації Південного району презентували розроблений інформаційно-сервісний портал «Твій соціальній захист».

Цей програмний комплекс створений з метою організації належного прийому громадян в умовах істотного збільшення кількості звернень до органів соціального захисту населення, а також для своєчасного нарахування субсидій та інших пільг. Робота порталу дозволить в онлайн режимі і без відвідування управління ознайомитися з переліком адміністративних послуг, здійснити попередній запис на прийом до фахівця і в зручний для себе час подати заяву на отримання субсидії. Оцінити можливість отримання послуги стосовно кожної конкретної ситуації, вибрати зручний спосіб подачі заяви, підготувати перелік необхідних документів.

Також городяни зможуть відстежувати процес обробки своїх заяв управлінням, своєчасно отримувати повідомлення про відмову або нарахуванні субсидії. На даний момент подібні інформаційні портали працюють в Харкові і в Вінниці. Програмне забезпечення порталу, розробленого нашими фахівцями, більш універсальне і функціональне. Вже на цьому тижні інформаційно-сервісний портал почне працювати в тестовому режимі. Повноцінно він запрацює з середини жовтня.