У Кам’янському пролунав останній дзвоник

Завдяки неймовірним зусиллям наших захисників і захисниць завершився черговий навчальний рік традиційними лінійками в колі учнів, вчителів, батьків та друзів.

Про це написав у своєму телеграм-каналі мер Камʼянського Андрій Білоусов.

“Побував на святі останнього дзвоника в Ліцеї №16, де цього року завдяки підтримці наших міжнародних партнерів, в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського Інвестиційного Банку, за грантові кошти виконали реконструкцію – побудували новий корпус з актовою залою, сучасним харчоблоком та обідньою залою, облаштували укриття, зробили сучасні спортивні майданчики, провели утеплення будівлі та збільшили кількість навчальних класів. Вдячні менеджеру проєкту ПРООН Ігорю Кістеньову-Кавказькому та всім іншим фахівцям і кураторам Агенції ООН із розвитку.

Дякую всій освітянській спільноті Кам’янського за високий рівень освіти в місті, волонтерську діяльність та підтримку Збройних Сил. 

Вітаю всіх випускників! Бажаю зробити правильний вибір та впевнено йти до своєї мети, втілюючи в життя усі мрії та задуми. Бажаю всім школярам добре відпочити під час літніх канікул, щоб 1 вересня з новими силами зануритися у навчання. 

Моя щира подяка вчителям за наполегливу працю та батькам, які в усьому підтримують дітей і наші навчальні заклади.

Віримо в Україну та щасливе майбутнє!”, – написав Білоусов.