У Кам’янському пройшов фінал фестивалю «Дошкільний вулик»

22 листопада у Кам’янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова пройшов фінал фестивалю дитячої творчості «Дошкільний вулик». Фестиваль організовано відділом освіти департаменту з гуманітарних питань міської ради.

У заході, що проходив у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості брали участь понад 1000 дітей старшого дошкільного віку, їхні педагоги та батьки.

Як зазначили у департаменті з гуманітарних питань міської ради, сьогодні у закладах дошкільної освіти Кам’янського реалізується зміст освітнього процесу відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, освітніх програм розвитку, виховання і навчання дітей.

На міському фестивалі колективи дитячих садків презентували свої надбання з розвитку творчого потенціалу кожної дитини та сучасні форми роботи з обдарованими дітьми.

У заключному етапі фестивалю дитячої творчості учасники представили майстер-класи від керівників гуртків образотворчого мистецтва дитсадків №20 «Світанок», №36 «Джерельце» та дошкільного підрозділу «Веселий вулик» гімназії №27. У холі Центру підготували тематичну виставку «Бджілка-цікавинка».

У межах Меморандуму взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом «Тhe LEGO Foundation» звітували про свої наробки учасники проекту «Сприяння освіті»: дитсадки №12 «Сонечко», №22 «Казкова країна», № 38 «Пізнайко» та №45 «Краплинка».

У художній частині фестивалю дитячі садки №23 «Дзвіночок», №24 «Казка», №31 «Барвінок», №35 «Попелюшка», №36 «Джерельце», №37 «Веселка», №50 «Перлинка» та №6 «Бджілка» представляли у різних жанрах оригінальні виступи обдарованих вихованців садочків.

За результатами виступів кращі з кращих учасників фестивалю здобули перемоги у різних номінаціях. Ними стали вихованці дитячих садків №23, 24, 31, 35, 36, 37, 50, а також колективи садочків №32, 44, 25 та 27.