У Кам’янському пройшли урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

0
233 просмотров

21 листопада по всій країні пройшли урочистості в знак поваги до людей, які шість років тому стали на захист демократичних цінностей і європейського майбутнього країни.

Пам’ятний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи відбувся на Майдані Героїв. Під реквієм Небесної сотні — «Пливе кача» відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу загиблим. Віддати шану героям прийшло керівництво міста на чолі з мером Андрієм Білоусовим, військові, небайдужі кам’янчани.

Після цього городяни зібралися в кіноконцертному залі «МИР», де відбулася демонстрація національної картини «Позивний Зеніт», яка в деталях описує історію сучасної війни в Україні.

«На той час ми ще не знали, яку ціну нам доведеться заплатити за свободу і незалежність. Тисячі людей загинули, серед них – багато героїв з нашого міста. Вічна їм пам’ять і вічна шана батькам, які виховали таких синів. Шана тим бійцям, які зараз захищають нашу країну, і тим, які знаходяться в цьому залі. Сьогоднішній фільм – саме про вас. Бажаю нам усім миру, перемоги, злагоди та всього найкращого. З Днем Гідності та Свободи!», — сказав у своєму виступі Андрій Білоусов.