Школу №20 у Кам’янському перетворять на заклад нового формату

0
168 просмотров

У місті Кам’янське школу №20 модернізують за новими стандартами. Нині будівлі закладу в аварійному стані, його тимчасово закрили. Триває поточний ремонт. Та на глобальну реконструкцію місцевих коштів не вистачає. Область готова допомогти на умовах співфінансування, зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко під час робочої поїздки до Кам’янського.

«Після завершення всіх робіт школа стане закладом нового формату, з енергоефективними сучасними будівлями. А головне – комфортними умовами для навчання дітей, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Поточним ремонтом тут не обійтися. Тому після проведення протиаварійних робіт необхідно зробити повну реконструкцію будівель».

Школу №20 Кам’янського побудували у 1936 році. Другий корпус звели 1972-го. Зараз обидві споруди в аварійному стані. На фасаді більш «молодої» – тріщини, в іншій – рушиться покрівля.

«Новий корпус під ризиком обвалу з 2016-го. Рік тому місцева влада виділила кошти на ремонт. Привели до ладу класи, та це не вирішило глобальної проблеми. Фундамент ще більше просів», – розповіла мати учнів Ксенія Шулєшова.

Зараз в обох будівлях школи – протиаварійні роботи. Триває поточний ремонт покрівель. Укріплюють фундамент корпусу 1972-го року. Все – місцевим коштом.