Щоденне звернення мера 10 травня: Андрій Білоусов розповів як місто допомагає переселенцям

0
21 просмотров

У Кам’янському на ранок 10 травня ситуація залишається стабільною. Минулої доби досить часто звучали сигнали повітряної тривоги, але небезпека минула, обійшлося без надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також мер зазначив, що на сьогодні в місті зареєстровано 13 тисяч переселенців, і розповів про підтримку, яку надає Управління молоді та спорту міськради та Молодіжна рада міста людям, які були змушені покинути свої будинки через війну.

«Тяжкі часи переживає наша країна, в кожного з нас життя розділилося на «до» і «після». Дякуючи нашим захисникам в нашій області ситуація контрольована і ми можемо працювати. Завдяки цьому ми маємо змогу допомагати тим, хто опинився у важких життєвих обставинах, в тому числі людям, які знайшли прихисток у нашому місті вимушено покинувши свої домівки. 

Всі виконавчі органи міської влади працюють, більшість управлінь та департаментів внесли корективи в свою діяльність та активно допомагають місту підтримувати територіальну оборону та переселенців, яких в нас вже зареєстровано 13 тисяч».