Секретар міської ради провів брифінг щодо питань позачергової сесії

0
538 просмотров

22 жовтня секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг для міських ЗМІ, на якому розповів про питання, винесені на розгляд позачергової сесії міської ради.

Причина скликання позачергової сесії, зазначив Олександр Залевський, – це теплопостачання на житловому масиві Соцмісто, мешканці якого у цьому році мали повністю перейти на електричне опалення і відмовитись від централізованого. Проте, скоріш за все, зауважив секретар міської ради, на мікрорайоні «БАМ»централізоване опалення у нинішньому сезоні залишиться і теплопостачання у будинки надаватиметься котельною підприємства «ДніпроАзот».

У тих квартирах, які вже перейшли на автономне електричне опалення, для забезпечення безперебійного електропостачання взимку постачальник електроенергії, компанія «ДТЕК Дніпровські електромережі», мала провести модернізацію мереж. За словами секретаря міськради, на ці роботи компанія витратить понад 100 мільйонів гривень, але конкретно за підвищення потужності мереж у кожній квартирі мають заплатити самі користувачі.

«Вартість необхідних робіт становить майже 14,5 мільйонів гривень. Тобто, для того, щоб підвищити потужність електромереж, люди повинні заплатити за це гроші. Враховуючи, що ініціатором переходу на електроопалення виступала Кам’янська міська рада, було вирішено, що ці витрати міська рада візьме на себе. У результаті модернізації мереж буде збільшено потужність з розрахунку на однокімнатну квартиру – на 1 кіловат, на двокімнатну – на 1,5 кіловата, на трикімнатну і більше – на 2 кіловата. Така домовленість з ДТЕК є на сьогоднішній день. Щоб забезпечити подальше проведення робіт й збирається позачергова сесія», – сказав Олександр Залевський.

Крім цього, зазначив секретар міської ради, щоб зменшити кількість проектів рішень, які виноситимуться на грудневу сесію, на позачерговому засіданні паралельно планується розглянути й інші питання, які вже підготовані департаментами.