Проспект Конституції в Кам’янському чекає комплексний ремонт

28 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів виїзну робочу нараду з питання майбутнього комплексного ремонту дороги внутрішньоквартального проїзду по проспекту Конституції (мала Конституції), що в Південному районі міста. Роботи передбачають: заміну дорожнього полотна і будівництво тротуарів, ремонт бордюрів і ремонт автобусних зупинок, встановлення лавок, а також будівництво нової зони відпочинку на вулиці Затишній. Проект буде реалізований в рамках соціального партнерства міської влади і керівництва підприємства «ЮЖКОКС».

«Ми продовжуємо традицію соціальної відповідальності підприємства щодо Південного району. Тут живуть наші працівники, і ми вирішили здійснити цей амбітний проект. Він розрахований на 2-3 роки і оцінюється в межах двох мільйонів гривень. Ми беремо на себе ці зобов’язання і будемо продовжувати нашу тісну співпрацю з міською владою і керівництвом району», – сказав Олександр Гайдаєнко, виконуючий обов’язки генерального директора підприємства« ЮЖКОКС ».

У цьому році планується завершити перший з трьох етапів робіт на відрізку від вулиці Польової до вулиці О. Чорновола.

«Я вдячний підприємству за те, що вони беруть участь в житті міста і надають допомогу в реалізації таких важливих інфраструктурних проектів», – сказав Андрій Білоусов.