Педагоги Кам’янського провели онлайн-зустріч з польськими колегами

9 березня відбулася довгоочікувана онлайн-зустріч педагогів Кам’янського з польськими освітянами з міста Кельце. На ній обговорювались важливі питання, які стосуються системи освіти та можливої співпраці із зарубіжними колегами. 

У зустрічі від Кам’янського взяли участь директор департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, начальник відділу освіти Оксана Живага, директор Ліцею №3 Людмила Нагай, директор початкової школи «Волошка» Тетяна Юрченко, заступник директора Ліцею №3 Олена Павлова. З польського боку на зустрічі були: директор Департаменту освіти, культури та спорту м. Кельце Пьотр Лоєк, директор початкової школи №20 м. Кельце Малгожата Павловська та педагоги польської школи.

Під час зустрічі було представлено досвід роботи двох закладів Кам’янського та напрями роботи польської школи №20, окреслено питання, які буде доречно розглянути в рамках співпраці. Пані Малгожата Павловська розповіла про широкий досвід з інклюзивної освіти, про шкільні численні конкурси та проєкти, роботу «школи повного дня», яку вони називають «світлиця», де до 16-30 щодня діти можуть займатися безкоштовно у різних гуртках за вибором.

За підсумками зустрічі було вирішено в подальшому обміні зосередитися на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, інноваціях в методиці викладання, співпраці з батьками, патріотичному вихованні та формуванні культури здорового харчування, розвиткові творчих здібностей учнів у позаурочній діяльності.

Наступну зустріч з більш детальною презентацією роботи польської школи домовилися провести за два тижні. Саме друга зустріч визначить засади майбутньої співпраці.