Мрії збуваються: маленька кам’янчанка знайшла свою родину

У Кам’янському налічується 19 прийомних родин і 16 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 147 дітей. 29 листопада до цієї когорти долучилася і родина Черкашенків, яка взяла на виховання  дівчинку ізКам’янського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Зі знаменною подією родину привітав секретар міської ради Олександр Залевський.

Євген та Анна Черкащенки вже мають 10-річного сина, але за покликом серця вирішили поповнити родину. Наразі вони вже підписали документи, які офіційно свідчать – тепер до їхньої сім’ї приєдналася ще одна дитина.

Окрім теплих слів вітань, родина отримала подарунки на згадку – настільні ігри. Батьки зазначили: виховання дітей – справа складна та відповідальна, яка потребує максимальної віддачі.

«Виховання в родині – це природнє, це те, що повинно бути. Адже тільки маючи перед собою позитивний приклад батьків, діти зможуть створювати власні щасливі родини», – сказав Олександр Залевський.

Прийняти рішення про всиновлення дитини – це нелегкий, але шляхетний крок, підкреслив секретар міської ради і закликав усіх, хто хотів би це зробити – не боятися.