Молоді кам’янчани на канікулах працюватимуть в Центральному парку

0
507 просмотров

У вільний від навчання час, на канікулах підлітки намагаються знайти підзаробіток. Законом передбачено, що роботодавці можуть приймати дітей з 14 років на певних умовах. Втім, реально знайти такий підзаробіток важко. Але у Кам’янському для підлітків це не є проблемою — робоче місце їм надають у комунальних установах міста.

1 липня школяри та студенти міста підписали тристоронній договір про роботу у Центральному парку Кам’янського. Загалом, до робіт в парку приєднаються дев’ять хлопців та дві дівчини віком від 15 до 17 років. Директор парку Анна Самохвалова зазначає, що обирали для підлітків найбезпечніші роботи.

Ми розуміємо, що це діти, тож обрали для них безпечні роботи: допомога в поливі рослин, прополюванні трав, прибиранні території. Мені дуже подобається цей проект, який дозволяє привчати молодь до роботи, — заявила пані Самохвалова.

Зарплатню дітям виплачуватимуть з міської скарбниці. По закінченню робіт кожен отримає більше трьох тисяч гривень. Перший робочий день у молоді почався 2 липня.