Купівля комунальних автобусів в Кам’янському обійдеться без кредитів

0
219 просмотров

Питання комунального транспорту в Кам’янському стоїть дуже гостро. Причина очевидна — нинішні приватні перевізники не влаштовують містян через численні порушення графіку та незручного транспорту, так званих маршруток.

В міській раді Кам’янського це питання планують вирішити вже найближчим часом. Дедлайн — 2020 рік. Справа в тому, що саме тоді закінчуються контракти із приватними перевізниками, а нові міська влада укладати не буде, адже жодна з наявних компаній не підпадає під нові критерії. Зокрема, згідно закону, 50% автобусів мають бути адаптовані під потреби людей з інвалідністю.

Таким чином, як ми повідомляли раніше, міська рада ухвалила рішення взяти 40 автобусів в лізинг в «Укргазбанку». Проте, в липні вимоги банку змінились та КАТП 042802, на баланс якого і будуть придбані автобуси, заявило, що вони не відповідають можливостям підприємства.

Втім, без новеньких автобусів Кам’янське не залишиться. У міської ради, як виявилось, є план «Б». Він полягає у меморандумі, підписаному із Дніпровським металургійним комбінатом, згідно якого завод зобов’язався виділити 40 мільйонів гривень на нові автобуси для міста. На ці гроші придбають 30 автобусів європейського зразка.

Міський голова ставить перед нами завдання закупити 30 автобусів до кінця року. На наступний рік буде закладено в бюджет кошти закупівлю нових автобусів. Таким чином будемо партіями закупати нові комунальні автобуси та оновлювати автопарк, – заявив заступник мера Олександр Чернишов.