Кам’янські тхеквондисти гідно виступили на чемпіонаті України

0
31 просмотров

У Львові відбувся чемпіонат України з тхеквондо Дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності, а також Української федерації карате та Спортивних клубів серед спортсменів усіх вікових груп з керугі і пумсе. Кам’янське успішно представляли вихованці трьох спортивних шкіл міста, в яких розвивається даний вид спорту.

Загалом у змаганнях з керугі взяло участь 970 спортсменів з 65 команд, які представляли 21 область України.

Спортсмени із Дніпропетровщини посіли на змаганнях друге місце, завоювавши 7 перших місць, 14 других і 12 – третіх.

За підсумками змагань команда ДЮСШ №4 посіла друге командне місце по пумсе.

Перші місця у змаганнях посіли:

Олександра Даньшина (ДЮСШ №1, тренери А.Стовбан, В.Сторчак) – у віковій групі «дорослі»;

Валерія Коробочка (ДЮСШ №4, В.Лобанов) – у віковій групі «дорослі»;

Михайло Капуста (ДЮСШ №4, О.Кірпа) – у віковій групі «юнаки».

Почесні другі місця завоювали:

Анастасія Задорожня (ДЮСШ №1, А.Стовбан, В.Сторчак) – дорослі;

Владислав Дзоз (ДЮСШ №3, Є.Свіжевський, В.Сторчак) – юніори;

Єлизавета Горбач (ДЮСШ № 4, В.Лобанов) – юніори;

Анастасія Хрієнко (ДЮСШ № 4, В.Лобанов) – юніори;

Єгор Лисенко (ДЮСШ № 4, Р.Курись) – кадети;

Ярослав Лимар (ДЮСШ № 3, Ю.Пальок) – кадети;

Архип Шульженко (ДЮСШ № 4, О.Кірпа) – юнаки;

Святослав Простатин (ДЮСШ №1, А.Стовбан, В.Сторчак) – юнаки.

Треті місця:

Яна Петрова (ДЮСШ №3, Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) – дорослі;

Анастасія Маринець (ДЮСШ №1, А.Стовбан, В.Сторчак) – юніори;

Роман Раїльченко (ДЮСШ №4, Р.Курись) – кадети;

Марія Капуста (ДЮСШ №4, О.Кірпа) – молодші юнаки.

П’яті місця:

Роман Фаль, Кирило Ковдря (ДЮСШ №4, О.Кірпа), Пальок Максим (ДЮСШ №3, Ю.Пальок) – юніори;

Станіслав Ратников, Кіра Тонконог (ДЮСШ №3, Д.Марченко) – кадети; Віталій Лебідь (ДЮСШ №4, В.Лобанов, Д.Горбачов), Лілія Кузів (ДЮСШ 4, Р.Курись), Микита Гапонюк (ДЮСШ №1, А.Стовбан, В.Сторчак) – юнаки;

Дмитро Молчанов (ДЮСШ №4, О.Кірпа), Дмитро Мірошников (ДЮСШ №4, Р.Курись), Кирило Оленич (ДЮСШ №1, А.Стовбан, В.Сторчак), Мирослава Гроза (ДЮСШ №3, Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) – група «молодші юнаки».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here