Кам’янчан чекають на святкуванні Дня міста: розклад заходів

14 і 15 серпня кам’янчани святкуватимуть 269 років від заснування міста. Розпорядження про організацію заходів у ці дні вже підписав очільник Кам’янського Андрій Білоусов. На центральному майдані Калнишевського містян очікує святкова програма у виконанні акторів театру імені Лесі Українки.

Для прихильників активного святкування – квест «Кам’янське – територія щасливих людей». А для прекрасної половини кам’янчан проведуть традиційний вело-парад “Леді на велосипеді”. Для молоді відбудеться хода центральними вулицями «Місто для молоді, молодь для міста».

Втім, святкування будуть не лише в центрі. На лівому березі, біля кінотеатру “Мир” відбудеться “Смаколик-fest”, де планують встановити всеукраїнський рекорд. Традиційно, закінчать святкову програму грандіозним салютом.

Окрім того, міська рада запланувала ряд акцій:

  • Соціальна акція «Свято нового життя» – привітання немовлят, що народилися у день міста.
  • виставки робіт переможців ІІ-го міського конкурсу образотворчого мистецтва «Моє рідне Кам’янське та виставки декоративно-ужиткового і художнього мистецтва «Скарби рукотворні».
  • Урочиста зустріч Міського голови Андрія Білоусова з очільниками міста минулих років, почесними громадянами Кам’янського та визначними земляками.