Гроші добровольцям та новий депутат: як пройшла 33 сесія міської ради Кам’янського

0
639 просмотров

27 червня депутати міської ради Кам’янського зібрались на чергову 33 сесію. Як ми вже повідомляли раніше, в депутатському корпусі, а саме у фракції «Батьківщини»  відбулася заміна — замість Олега Усачова зайшла Наталія Лисяк. Усачов, нагадаємо, добровільно склав свої повноваження ще у квітні. Більшість питань депутати приймали  майже без дискусій та уточнень.

На сесії, як і було заплановано, затвердили блок земельних питань, приватизацію приміщення та списання непотрібного майна. Окрім того, на 33 сессії перші пільги від місцевої влади отримали воїни-добровольці, які стримували російську агресію на Донбасі, проте не мали офіційного статусу військовослужбовців. Згідно рішення, з міської скарбниці їм компенсують 50% комунальних тарифів та оплати за житло. Поза тим, депутати ухвалили поправку, зініційовану секретарем міської ради та представником фракції ВО «Свобода» Олександром Залевським.

Він запропонував додати до рішення виплату по 500 гривень кожному добровольцю до Дня захисника України. Окрім того депутати проголосували за будівництво льодової арени біля СК «Прометей», затвердили перерозподіл проектів-переможців Бюджету участі по департаментам. Також, треба згадати  рішення про будівництво нової дороги на Карнаухівку. Варто зауважити, що додаткові кошти з бюджету на це виділятись не будуть — все в рамках вже запланованих витрат, які перерозподілили, згідно реальним потребам. Про це зауважував секретар міської ради на пресесійному брифінгу.

Окрім того, в Карнаухівці з’явиться віддалене робоче місце адміністратора Центра надання адмінпослух — віднині, він прийматиме заяви селян по місцю їхнього проживання. Тим паче, що список послуг у ЦНАПах Кам’янського розширився — на сесії депутати затвердили додаткові послуги, які анонсував мер Андрій Білоусов при підписанні меморандуму із сервісним центром МВС. Передусім, мова йде про заміну водійських прав, реєстрацію транспортного засобу, тощо.

Як і планували, депутати ухвалили перейменування школи № 27 на гімназію, а в статути декількох шкіл внесли технічні зміни.