До Кам’янського завітали представники іноземних інвесторів

В рамках програми «Інвестиції в місто» Кам’янське постійно працює над залученням іноземних інвестицій задля модернізації об’єктів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та інших бюджетних закладів. Все це робиться для того, щоб мешканці міста та району, а також люди, які знайшли прихисток у Кам’янському, почувалися комфортно і отримували якісні послуги.

18 жовтня до Кам’янського завітали представники Міністерства інфраструктури України, Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) та програми  ПРООН (Агенція ООН із розвитку). Було оглянуто перший етап виконання робіт в ліцеї № 16. Наразі діти тут навчаються в одному реконструйованому корпусі. Роботи продовжується, і вже в наступному році об’єкт завершать в повному обсязі. Також подивились окрему будівлю гімназії № 11, де в одному з трьох корпусів вже навчаються діти. До кінця поточного року ремонт всієї будівлі буде закінчено, і з нового року тут зможуть навчатися всі учні початкової школи.

«Окрім впровадження цих двох проєктів, ми виграли грант на отримання коштів для ремонту КЗ «Науковий ліцей ім. Анатолія Лигуна», міської лікарні №9, лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8) та ЦПМСД №3 (колишня лікарня №7). В цих закладах буде здійснено повну реконструкцію та термомодернізацію, а також – ремонт тих відділень, які на даний час  ще залишились без ремонту. Також буде проведено благоустрій прилеглих територій. Ці роботи ми розпочнемо вже в наступному році. Дякую нашим міжнародним партнерам за те, що в цей нелегкий час підтримують Україну та Кам’янське, виділяючи кошти на реалізацію таких важливих соціальних проектів» – написав  Андрій Білоусов у своєму телеграм-каналі.