Більше 10 тисяч учнів Кам’янського навчаються за програмою Нової української школи

Майже 10,5 тисяч учнів Кам’янського навчаються за програмою Нової української школи, яка з 2018 року впроваджується урядом для покращення якості та рівня освіти. Про це повідомила голова департаменту з гуманітарних питань Тетяна Онищенко під час брифінгу.

На забезпечення потреб Нової української школи у 2019 році було виділено більше 5 мільйонів гривень з державного та міського бюджетів, за рахунок яких придбали дидактичні матеріали, комп’ютерне обладнання, мультимедійний контент для початкових класів, а також сучасні меблі. За рахунок субвенцій державного бюджету у школах міста було обладнано 21 предметний кабінет та 8 ресурсних кімнат, повідомила чиновниця на брифінгу в міській раді.

До НУШ також готують і вчителів. В Кам’янському вже 390 вчителів початкових класів отримали сертифікати, що надають право навчати за новою програмою.

Таким чином, за показниками навчальних закладів Кам’янського завдання, поставлені перед освітянами Новою українською школою у місті виконані на 100% – зазначила Тетяна Онищенко.