Акція «Крок до школи» пройшла в Південному районі Кам’янського

У Південному районі Кам’янського вже стало доброю традицією напередодні Дня знань дарувати шкільне приладдям дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. За дорученням міського голови Андрія Білоусова маленьких мешканців з початком нового навчального року вітала голова адміністрації району Світлана Колісніченко.

Дітей гостинно зустрічали в святково прикрашеній залі адміністрації Південного району. Світлана Колісніченко привітала школярів з початком нового навчального року та вручила подарунки. Усі діти отримали набори шкільного приладдя, а першокласники – чудові зручні рюкзаки.

Після добрих слів та сподівань на те, що всі побажання найдуть підтвердження протягом навчального року, на маленьких гостей чекав ще один сюрприз – подарована міською владою дитяча зона відпочинку, де хлопчики та дівчатка мали змогу закріпити гарний настрій та порозважатися на атракціонах.

Фото на згадку зі щасливою дітворою поповнило літопис добрих справ адміністрації Південного району і цей скромний внесок став корисним для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Джерело: Кам’янська міська рада