В Кам’янському урочисто відкрили свято театру: фото

0
837 просмотров

17 травня в Кам’янському урочисто розпочався фестиваль «Класика сьогодні». На ньму виступатимуть 15 колективів з 7 країн світу. Розпочався фест із карнавальної ходи вулицями міста. Перед театром імені Лесі Українки влаштували невеличкий концерт, де зібрались діти із прапорами країн-гостей, також грав оркестр.

О 18:00 гості театру зайшли в театр — фестиваль розпочинався із п’єси «Циганка Аза» у виконанні театру з Кропивницького. Перед тим, виступила директор театру Марія Кудіна — вона подякувала всім, хто допоміг в організації «Класики сьогодні» — Дніпропетровську облдержадмінстрацію та Кам’янську міську раду.

Захід урочисто відкрив заступник мера Кам’янського Констянтин Саусь.

я пишаюся тим, що цей фестиваль проходить саме у нас, в Кам’янському, — заявив заступник міського голови

Під час урочистостей голова Дніпропетровського міжобласного відділення Національного союзу театральних діячів України Олександр Шароваров повідомив ще одну радісну новину — організація підписала меморандум про співпрацю з грузинськими колегами на чолі з Констянтином Абашидзе.

Фестиваль триватиме до 24 травня. По результатам виступів колективів, жюрі обере найкращих у декількох номінаціях. Переможці отримають татуетку роботи скульптора Гарніка Хачатряна. Окрім того, під час фестивалю для гостей проведуть екскурсії Кам’янським, а молоды актори матимуть змогу отримати майстер-клас від відатних діячів театрального мистецтва.