Свіжий вітер гастролей

Початок нинішнього театрального сезону для Кам’янського Академічного театру ім. Лесі Українки виявився дуже щедрим на гастрольні поїздки. В жовтні з виставами «Украдене щастя» і «Тартюф» виїжджали до Грузії, виступали там в невеликому в порівнянні з Кам’янським, але старовинному грузинському місті Ахалцихе.

Це була важлива поїздка для артистів, бо до цього на зарубіжних гастролях колектив був багато років тому. Звісно, актори отримали чимало приємних вражень та емоцій від зустрічей з грузинськими глядачами, від чудової природи і старовинних пам’яток архітектури. Овації, квіти, подарунки та вигуки «Приїжджайте ще!» – таким  був підсумок наших гастролей у Грузії.

В листопаді театр показав  «Метод Гренхольма» і того ж таки «Тартюфа» в Кропивницькому на прославленій сцені Театру Корифеїв, сцені, де народився український професійний театр. Було дуже приємно грати на підмостках, що зберегли особливу атмосферу, пронизану енергетикою великих театральних діячів. Як завжди, ці спектаклі пройшли з великим успіхом, а Кам’янський театр отримав нових прихильників і поціновувачів.

Протягом листопаду трупа мала зустрічі з глядачами Новомосковська, де показала «Наталку Полтавку», та Мелітополя, там ставили оперету «Летюча миша». У грудні театром була продемонстрована знаменита оперета І. Штрауса в Запоріжжі, а в січні на колектив театру чекає Одеса. До речі, з одеськими глядачами у Кам’янського театру ім. Лесі Українки склалися особливо теплі стосунки, де театр добре знають і люблять. Цього разу Одеські гастролі відкриються прем’єрною виставою «Скільки років нареченій?» та казкою «Спляча красуня».