Кам’янчан запрошують на “Мамай-фест”

Жителів Кам’янського та гостей міста запрошують на “Мамай-фест”, що триватиме з 31 травня до 2 червня. Свято відбудеться на майдані Калнишевського та в музеї історії міста. Там кам’янчани зможуть побачити виставку українського художника Констянтина Роготченка, колективний мистецький проект “Мамай. Степ. Захист”.

Окрім того, на фестивалі будуть презентації нових книжкових творів, фільмів та етно-толока «Українське козацтво в етно-культурному просторі Наддніпрянщини». Музичними гостями фестивалю стануть гурти “Жадан і собаки” та SilverTown. Також свої таланти зможуть продемонструвати і молоді таланти в рамках проекту «Мамай та його пісня».

В цьому році фестиваль обіцяє стати справжнім святом для шанувальників історії та українського мистецтва. Заходи фестивалю відбуватимуться відразу на кількох творчих майданчиках: мистецькому, музичному, літературному, кіно-театральному та науковому.
Відкриється «Мамай-fest» етнотолокою на примузейній території, де будуть представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва. В кінозалі пройде панельна дискусія «Розірвати коло», присвячена 180-річчу від дня народження Чубинського. В ній візьмуть участь відомі українські історики, мистецтвознавці та музейники з різних куточків України, – анонсує один з організаторів фестивалю Наталя Буланова