Оформити кредит онлайн — легко та просто, дізнайтеся як

0
403 просмотров

Оформити кредит — зручний спосіб вирішення фінансового питання

Фінансові питання доводиться вирішувати практично кожен день, але не завжди наші реальні можливості дозволяють це зробити. Одним можуть затримати зарплатню або пенсію, інші шукають гроші, щоб терміново сплатити лікування, а треті на відпочинок або подорож. Тож, як та де оформити кредит — хіба не найбільш поширена та хвилююча людей тема.

Якщо звертатися в банк, то доведеться просидіти майже цілий день в черзі, надавати стосу документів, відповідати на численні запитання менеджерів. Але навіть це не гарантує Вам схвалення кредиту. Ще можна позичити грошові кошти у друзів або знайомих, проте невідомо, як складатимуться Ваші дружні стосунки, після того, як Ви візьмете гроші в борг. А ось варіант оформити кредит онлайн та отримати фінанси на банківську карточку — ліпше за все, оскільки такий кредит Вам буде наданий на простих та зрозумілих умовах, і отримати гроші можна буде за лічені хвилини.

Кредит онлайн від «Ваша Готівочка»: які умови пропонує компанія

Компанія «Ваша Готівочка» пропонує Вам оформити кредит онлайн всього за 15 хвилин. Для цього Вам необхідно:

  • відповідати віковому цензу обслуговування від 18 до 70 років;
  • мати український паспорт та ІПН;
  • мати картку будь-якого українського банку з актуальним терміном дії.

Окрім мінімальних вимог, позики надаються на гнучких та вигідних умовах для клієнтів. «Ваша Готівочка» пропонує розпочати співпрацю з гарної ноти, тому надала всім новим клієнтам особливу перевагу. Мова йдеться про можливість оформити кредит онлайн під 0%. Ви зможете отримати гроші на картку просто зараз та користуватися ними безвідсотково. Вигідно? А вже ж!

Отже, сума позики складає від 200 до 7000 гривень. Отримати гроші можна на будь-які потреби, не вказуючи цільове призначення. Так саме і з періодом. Вибирайте зручний період користування коштами від 1 до 16 днів (за бажання, позику можна погасити достроково або пролонгувати).

Оформити кредит легко

Процедура оформлення позики в «Ваша Готівочка» проста та зрозуміла. Все, що необхідно кредитоодержувачу: натиснути тут та відкрити сайт компанії, далі вибрати умови та оформити заявку. Позичальникам потрібно надати лише основну інформацію про себе. Тому, вказувати в анкеті акаунт у соціальній мережі, надсилати фото з паспортом або з банківською карткою, а також скан-копії документів не потрібно.

Компанія неодмінно допоможе всім, кому потрібні гроші. Тут Ви легко зможете оформити кредит онлайн цілодобово, тому що це дозволяє зробити зручний графік роботи — 24/7. «Ваша Готівочка» можна довіряти, і, якщо раптом виникнуть екстрені питання фінансового характеру, то звертайтеся за допомогою.