В Кам’янському жорстоко вбили цуценя: фото

0
423 просмотров

В Кам’янському, неподалік лікарні № 9 жорстоко вбили цуценя. Про це на своїй сторінці в Facebook написала активістка ГО «Другий шанс» Аліса Щуковська. 5-місячному цуценяті шукали дім. Одна з сусідок, Наталя запропонувала власниці передати його до родичів в село. Пізніше, Наталя заявила, що пес втік. Проте, коли власниця почала його шукати, то знайшла замордовану тварину за домом у пакеті. Внаслідок, сусідка зізналася, що це вона вбила цуценя.Власниця повідомила про випадок правоохоронцям.

Поліція склала протокол та відкрила кримінальне впровадження щодо жорстокого поводження з тваринами, повідомляє зоозахисниця.

5міс). Її сусідка (жінка, яка вбила тварину) пообіцяла дівчині прилаштувати собаку у село до родича. Через годину після передачі цуценя у руки особи, скоївшої злочин, громадянка Х сказала власниці собаки, що пес втік. Заявниця пішла шукати цуценя, і за будинком, де обидві проживають, під вікном вона знайшла труп тварини у пакеті для сміття. Після приїзду поліції, громадянка Наталія зізналася, що вбила тварину. Мною при огляді трупа була помічена кров на голові собаки. Труп тварини під розпису ми забрали. З мого боку також написана заява щодо жорстокого поводження з тваринами. Прошу репост! Буду тримати у курсі подій, — пише Аліса Щуковська