На Дніпропетровщині вдруге затримали грабіжників «Приватбанку»

0
320 просмотров

Підриви банкоматів «Приватбанку» стали частим явищем, незважаючи на досить сувору статтю у Кримінальному кодексі за грабіж та зусилля поліції у перешкоджанні злочинцям. Не зупиняє грабіжників навіть те, що за будь-яку інформацію про підривників «Приватбанк» готовий викласти немалу сумму.

На Запоріжжі таких грабіжників таки зловили і справу навіть передали до суду. Проте, суд виявився дуже гуманним та відпустив лідера банди у заставу в 80 тисяч гривень. Чоловік скористався можливістю і вже наступної ночі на чолі із подільникам відправився до Дніпроперовської області. Тут вони підірвали ще один банкомат, накачавши газом. На щастя, втекти їм не вдалося — копи Дніпропетровщини зреагували оперативно.

Поліція затримала банду підривників банкоматів, лідера якої суд відпустив під заставу два дні тому

Vyacheslav Abroskin: Поліція затримала банду підривників банкоматів, лідера якої суд відпустив під заставу два дні тому Завдяки професійним діям оперативників зловмисників знову затримали після підриву банкомата у Дніпропетровській області. Троє чоловіків обґрунтовано підозрюються у скоєнні низки епізодів крадіжок грошей з банкоматів у Дніпрі та області. Загальна сума завданих фінансовим установам збитків становить понад 5 млн гривень.#новини #поліція #Дніпро Сергій Князєв Iaroslav Trakalo Ольга Атаманова Поліція Дніпропетровської області Anna Starchevskaya УНН — Українські Національні Новини УКРІНФОРМ УНИАН РБК-Украина Радіо Свобода Цензор.НЕТ ТСН телеканал СТБ Телеканал Україна Телеканал ICTV

Опубліковано Національна поліція України Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook пише, що перше затримання бандитів було непростим. А тут суд відпускає злочинця на волю, аби той продовжив свою діяльність.

Які ж саме професійні дії? Це оперативники по крупицях збирали інформацію, сиділи денно й нощно сиділи в засаді, чекали, щоб цих гадів взяти з незаперечними доказами. І щоб що? А щоб в подальшому інший суд їх відпустив.

В жодній європейській країні поліцейські так не працюють, щоб не завдяки, а попри, — обурився заступник голови Національної поліції.