Майже 20 разів ворог атакував п’ять районів області: безпекова ситуація на Дніпропетровщині на ранок 25 червня

Війська рф атакували п'ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА Олександр Ганжа.

На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.

У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.

У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.

На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.

Більше новин на REPORTER.UA