У Нікополі на Дніпропетровщині російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу житлового сектору.
Після ворожої атаки співробітники ДСНС прибули на місце для гасіння пожежі, що виникла в одному з приватних будинків. Під час виконання робіт окупанти знову відкрили вогонь по місцю події.
На щастя, серед особового складу постраждалих немає. Водночас унаслідок повторного удару було пошкоджено пожежну автоцистерну.
У ДСНС наголошують, що подібні атаки по рятувальниках, які надають допомогу цивільному населенню та ліквідовують наслідки обстрілів, є черговим свідченням цинічної тактики російських військ.



