25 жовтня російські війська здійснили черговий повітряний удар по Дніпропетровщині. Під вогонь потрапило Кам’янське — унаслідок атаки пошкоджене одне з місцевих підприємств. Про це повідомив начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.
За його словами, на місці події працюють усі необхідні служби — рятувальники, комунальники та представники екстрених служб. Інформацію про постраждалих уточнюють.
Закликаю не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки! Разом вистоїмо! Все буде Україна! — наголосив Гапіч.
Водночас моніторингові телеграм-канали сьогодні, 25 жовтня, повідомляли, що по Кам’янському ворог міг завдати удару трьома реактивними авіаційними бомбами (КАБ). За даними цих джерел, відстань від місця пуску до міста становила приблизно 150 кілометрів. Офіційного підтвердження цієї інформації від Повітряних сил чи військових адміністрацій наразі немає.
Нагадаємо, останнім часом росія активно застосовує керовані авіабомби по прифронтових і прибережних регіонах України, збільшуючи дальність ударів завдяки модернізованим авіаційним системам.
Джерело: 5692.com.ua



