На Дніпропетровщині судитимуть кам’янчанина, який заправився на 260 літрів коштом підприємства

На Дніпропетровщині слідчі завершили досудове розслідування та передали до суду обвинувальний акт стосовно 48-річного жителя Кам’янського. Чоловіка звинувачують у крадіжці пального, вчиненій із використанням паливної картки підприємства, повідомляє ГУ Нацполіції області.

За даними правоохоронців, підозрюваний працював водієм на приватному підприємстві. Йому довірили службову паливну картку для заправки службового транспорту. Після того, як чоловік потрапив у ДТП у стані алкогольного сп’яніння, він перестав виходити на роботу та не повернув картку роботодавцю.

Згодом, за версією слідства, колишній працівник навмисно використав цю картку на автозаправці, списавши понад 260 літрів дизельного пального у власних цілях.

Правоохоронці задокументували незаконні дії чоловіка. Обвинувальний акт за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) вже скерували до суду. Санкція цієї статті передбачає покарання — до восьми років позбавлення волі. Поліція наголошує: навіть дрібні правопорушення, скоєні під час воєнного стану, кваліфікуються як тяжчі злочини та караються суворіше.

Джерело: 5692.com.ua