Посилка за пів хвилини, а пенсія без черги: Укрпошта запустила нову послугу “Експрес-вікно”

Хто з нас не стояв у довжелезних чергах на пошті? Здається, це було "святе" правило: або ти стоїш і чекаєш, або йдеш додому, бо тобі не пощастило. Але, схоже, ці часи минули. Укрпошта запустила пілотний проєкт, який зробить життя простішим, і не тільки для нас.

Що зміниться

По суті, вони вирішили розвести клієнтів по різних вікнах, і це дуже розумно. Знаєте, коли стоїть молода дівчина, якій треба просто забрати посилку за хвилину, а перед нею дідусь з купою квитанцій, то це ніби вічність. Тепер цього не буде.

Так от, для тих, хто прийшов за посилкою або щоб щось відправити, тепер є спеціальне "Експрес-вікно". Його, до речі, легко знайти — воно буде позначене такими яскравими чорно-жовтими кольорами.

Отримати чи надіслати посилку — тепер буде реально швидко. Кажуть, що на це йде десь 30-45 секунд.

Також можна буде отримати листа чи, наприклад, післяплату.

А ще, і це, мабуть, круто, пакети для відправлень тепер можна брати безкоштовно.

А для тих, хто, як то кажуть, нікуди не поспішає, хто прийшов за пенсією або просто оплатити комуналку, є звичайне "універсальне вікно". Там можна і поговорити, і поспілкуватися з оператором.

Керівник Укрпошти, Ігор Смілянський, розповідав, що вони ретельно вивчали, чому ж так виникають ці черги. І виявилося, що причин багато. Наприклад, коли юристи чи нотаріуси приходять з цілою купою листів. Або ж, що цікаво, коли люди просто хочуть поспілкуватися. Бабусі, наприклад, можуть під час отримання пенсії обговорити новини, передати показники лічильників і так далі. І це нормально. Вони бачать в операторі не просто людину, а співрозмовника.

Він, до речі, дуже гарно підсумував:

Ми розуміємо: кожен має свій стиль життя. Для когось візит до відділення – це можливість поспілкуватися зі світом, а для когось, навпаки, спілкування є зайвою витратою часу. Тепер ми створили комфортні умови для обох світів.

Джерело: 5692.com.ua