Житель міста Жовті Води шахрайським шляхом заволодів майже 80 тисячами гривень, отриманих від сусідки нібито на ремонт її автомобіля. Про це повідомили в Нацполіції Дніпропетровської області.
За інформацією правоохоронців, чоловік запропонував своїй новій сусідці послуги з ремонту її авто. Довірлива жінка погодилася та передала йому свій транспортний засіб. Протягом шести місяців вона систематично надавала кошти, які, за словами шахрая, були необхідні для придбання запчастин та оплати виконаних робіт.
Проте, як з'ясувалося під час слідства, чоловік не виконав жодних ремонтних робіт, а отримані гроші витрачав на власні потреби.
Дізнавачі відділення поліції № 5 Кам’янського районного управління поліції завершили досудове розслідування. Зловмиснику інкримінують шахрайство, що кваліфікується за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Тепер його долю вирішить суд.
Джерело: 5692.com.ua