Кам’янські тенісистки вибороли “золото” на міжнародному турнірі

Тенісистки з Кам'янського посіли перші місця на міжнародному турнірі 1 категорії з тенісу 1st Alibaba Cup U12 2024 серед дітей до 12 років. Змагання відбувалося з 4 до 9 червня в місті Гуменне (Словакія). Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янске".

У змаганняї взяли участь спортсмени з різних країн світу: від Словакії та Італії до Австралії та Японії. Серед учасників були й були вихованки кам’янської ДЮСШ №3 Марія Кочерженко та Анна Кузнєцова, яких тренує Сергій Козченко.

Марія Кочерженко за результатами турніру посіла перше місце в особистому розряді. Вона у фіналі обіграла свою землячку Анну в трьох сетах.

Анна Кузнєцова зайняла друге місце в особистому розряді й перше місце у парному. Кам’янчанка в чвертьфіналі разом зі спортсменкою з Румунії здолали Марію та японську тенісистку. У фіналі дівчата перемогли італійсько-словацьку пару.

Джерело: 5692.com.ua